Ludvig Frid oljemålning

408201

LUDVIG FRID (1855-1909): Liggande mansfigur, signerad och daterad L Frid Leksand 1882, olja på duk, ca 84x64 cm

Dukskador, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Ludvig Frid oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2755728
2 400
2755725
2750661
950
2749727
500

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.