Öronlappsfåtölj

408188

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets början, plyschklädsel, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage

Rum 21

Öronlappsfåtölj

Budhistorik (14 bud)
2767357
900
2766822
850
2765730
2766821
2765730
750

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.