Bricka trä

408184

BRICKA, trä, 1900-tal, längd ca 72 cm

Slitage

Diverse

Rum 7

Bricka trä

Budhistorik (8 bud)
2768412
600
2766784
550
2768410
550
2766784
500
2767138
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.