Madeleine Pyk blandteknik

408176

MADELEINE PYK (född 1934): "Grand Canale", signerad och daterad M Pyk 1978, blandteknik, bladmått ca 17x19 cm

Fack 8

Madeleine Pyk blandteknik

Budhistorik (14 bud)
2770384
2770812
2770384
900
2770507
850
2770384
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.