Theo Tobiasse färglitografi

408175

THEO TOBIASSE (född 1927): Komposition, signerad och numrerad Theo Tobiasse 14/175, färglitografi, ca 50x65 cm

Fack 15

Theo Tobiasse färglitografi

Budhistorik (11 bud)
2770731
750
2770327
700
2769676
650
2768711
600
2769675
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.