Pall med förvaring bemålad plåt

408127

PALL med förvaring, 1900-talets första hälft, Frankrike, trompe l'oeil, bemålad plåt, överdel med lucka, i form av liggande böcker, höjd 47, 40x31 cm

Bruksslitage och smärre ytskador

Diverse, Möbler

Rum 5

Budhistorik (26 bud)
2765680
6 000
2765412
5 800
2764256
5 600
2765401
5 600
2764256
5 400

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.