Komposition gouache

408019

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, otydligt signerad och daterad a tergo Richard Carlsson? -96, gouache, ca 30x22,5 cm

Fack 10

Komposition gouache

Budhistorik (2 bud)

2757187
500
2753900

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.