Byrå 1800-tal

407848

BYRÅ, 1800-talets första hälft, 3 lådor, bemålad, höjd ca 84, 77x49 cm

Nyckel saknas, omarbetad, senare bemålad, mindre skada under skivan efter låskolv

Rum 22

Byrå 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
2764867
1 800
2764626
1 700
2764600
1 600
2764589
2763523

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.