Champagnekylare Frankrike

407845

CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, Frankrike 1930-tal, märkt Champagne Charles Heidsieck i vit emalj, märkt Argit Made in France, höjd 20,5 cm

Smärre emaljskada, mindre bucklor

Diverse, Metall

Champagnekylare Frankrike

Budhistorik (7 bud)
2761062
2767160
2761062
1 800
2761060
1 700
2753747

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.