Erika Kobayashi blandteknik

407830

ERIKA KOBAYASHI (Japan, född 1978): Komposition, signerad och daterad -08, blandteknik, rammått ca 23x29 cm
UTSTÄLLD: Gallery 360, Tokyo

Erika Kobayashi blandteknik

Budhistorik (3 bud)

2751561
2749263
500
2747305

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.