Skrivbord 1930/40-tal

407813

SKRIVBORD, 1930/40-tal, fanérat i ek, skurna detaljer, höjd ca 73, 125x63 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Nyckelskylt saknas, dragknopp med skada, ytskador

Rum 11

Skrivbord 1930/40-tal

Budhistorik (2 bud)

2765263
2763495

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.