Soffbord 1940-tal

407812

SOFFBORD, 1940-tal, underrede fanérat i alm, monterad belysning, skiva i råglas med dekor av fåglar, höjd ca 60, 80x80 cm

Underrede med ytskador, eleltrifiering samt glaskupa saknas

Rum 20

Soffbord 1940-tal

Budhistorik

2016-09-24 kl 17:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.