Snedklaffssekretär

407810

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1700-tal, fanér i bl a alm och ek, , beslag i förgylld brons med dekor av lagerkransar och bandrosetter, invändigt med inredning av lådor, höjd ca 100, 106x52 cm
nyckel medföljer

Renoverad, invändigt med senare bemålning

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Rum 4

Snedklaffssekretär

Budhistorik (12 bud)
2764046
3 600
2764842
3 400
2764046
2 600
2763871
2 400
2763324

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.