Lena A Linderholm färglitografi

407790

LENA A LINDERHOLM (född 1947): Prinsessa och groda", signerad Lena A Linderholm, 120/250, färglitografi med glitterapplikationer, ca 40x50 cn

Fack 10

Budhistorik (10 bud)
2764722
750
2764628
700
2763896
650
2764627
600
2763896
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.