Bokhylla England

407776

BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft, England, mahognyfaner, höjd 80, 90X33 cm

Rum 5

Bokhylla England

Budhistorik (8 bud)
2765839
600
2762610
550
2762610
500
2759155
450
2762609
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.