Maya Eizin screentryck

407759

MAYA EIZIN ÖIJER (född 1946): "carolina sov i 32 år", signerad, daterad och numrerad a tergo -94 1/1 , screentryck, 35x45 cm

Maya Eizin screentryck

Budhistorik (6 bud)
2764729
850
2764683
2762914
700
2761646
2759444

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.