KG Nilson färgserigrafi

407756

KG NILSON (född 1942): Huset, signerad och daterad KG Nilson 1977, 225/350, färgserigrafi, bladmått 65x60 cm

Fack 30

KG Nilson färgserigrafi

Budhistorik (19 bud)
2765744
3 600
2765719
3 400
2765619
3 200
2765608
2765494
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.