Pelarbord England

407744

PELARBORD, 1900-talets andra hälft, England, idegran, höjd ca 70, diameter 120 cm

Ytskador, fanerskador

Rum 8

Pelarbord England

Budhistorik (3 bud)

2762252
2762249
750
2762245
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.