Ulrica Hydman-Vallien

407729

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, ca 60x43 cm vardera

Oramade

Rum 9

Ulrica Hydman-Vallien

Budhistorik (11 bud)
2767028
1 300
2767067
2767028
2767055
2767028

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.