Lena Linderholm

407728

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm

Oramad

Rum 9

Lena Linderholm

Budhistorik (10 bud)
2765231
750
2765230
700
2764693
650
2764690
600
2764630
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.