Yrjö Edelmann

407726

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm

Rum 9

Yrjö Edelmann

Budhistorik (6 bud)
2759723
2759719
2749877
2749876
2749874
700

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.