Yrjö Edelmann

407725

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm

Oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann

Budhistorik (11 bud)
2765422
1 800
2759718
1 700
2758820
1 600
2755861
2758819
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.