Ulrica Hydman Vallien

407722

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm

Oramad

Rum 9

Ulrica Hydman Vallien

Budhistorik (8 bud)
2765539
950
2765513
900
2765538
900
2765513
850
2762929

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.