Hamnmotiv oljemålning

407707

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnmotiv, signerad D Mordell, olja på duk, 32x63 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 32

Hamnmotiv oljemålning

Budhistorik (29 bud)
2762448
3 200
2761963
2761963
2 600
2761943
2 400
2761648

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.