Ture Sjölander färglitografi

407689

TURE SJÖLANDER, (född 1937): Kvinnor, signerad och daterad -65, färglitografi, provtryck, ca 68x50 cm

gulnad

Tavelvagn 32

Ture Sjölander färglitografi

Budhistorik (1 bud)

2749803
2016-09-18 08:08:20

2016-09-23 kl 13:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.