Harald Hooper blandteknik

407682

HARALD HOOPER (1923-1989), Komposition, blandteknik, signerad och daterad H Hooper 84, ca15,5x22,5 cm

Fack 32

Harald Hooper blandteknik

Budhistorik (6 bud)
2761814
650
2762487
600
2761814
550
2762077
500
2761814

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.