Gerd Lillan Michelin oljemålning

407679

GERD LILLAN MICHELIN (född 1947): Nyinflyttade, signerad Gerd Lillan Michelin, olja på duk, 38x47 cm

Fack 8

Budhistorik (19 bud)
2763751
3 200
2763362
2763750
2763362
2 800
2763339
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.