Robert Thegerström I ateljén

407675

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): I ateljén, signerad och daterad R. Thegerström 1909, olja på duk, 80x65 cm. Sterbhusstämpel på baksidan

UTSTÄLLD: Berlinutställningen 1910

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Robert Thegerström I ateljén

Budhistorik (13 bud)
2765972
24 000
2765969
23 000
2751743
22 000
2765968
21 000
2751743
20 000

Slutpris SEK:
24 000
2 299 EUR, 2 700 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.