Sängbord

407667

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra kvartal, rokokostil, bemålade, träskuren dekor, sarg med låda, höjd ca 82, 33x54 cm

Slitage, smärre ytskador/färgbortfall, torrspricka

Rum 6

Sängbord

Budhistorik (6 bud)
2762325
2761272
750
2761272
450
2761564
2761272

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.