Hatthylla funkis

407652

HATTHYLLOR, 2 st., stål och aluminium, 1900-talets mitt, tre rader med krokar, längd ca 144x30, resp. 89x22 cm

Slitage

Diverse

Hylla 5

Hatthylla funkis

Budhistorik (18 bud)
2763286
1 800
2763524
1 700
2763286
1 600
2762816
2763284

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.