Mortel med pistill 1700-tal

407650

MORTEL med PISTILL, 1700-tal, brons, liv med handtag, höjd 8 cm, graverat monogram "SHD"

Bruksslitage

Diverse, Allmoge

Mortel med pistill 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
2761744
950
2761743
750
2745488
2745487
2745378

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.