Salongsgrupp Louis XVI-stil

407647

SALONGSGRUPP, 4 dlr., 1900-tal, Louis XVI-stil, bestående av: bord, soffa, karmstolar 1 par, soffans längd 136, stolarnas sitthöjd ca 41, bordets höjd ca 61, 100x60 cm

Bruksslitage, färgbortfall, klädsel med fläckar

Rum 5

Salongsgrupp Louis XVI-stil

Budhistorik (13 bud)
2763385
2760634
2762474
1 900
2760634
1 300
2746153

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.