Albert Johansson målning

407641

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), komposition, signerad Albert Johansson, limfärg och olja på pannå, ca 38 x 48 cm

Rum 21

Albert Johansson målning

Budhistorik (6 bud)
2769498
5 000
2769111
4 800
2756823
4 600
2753238
4 400
2752214
4 200

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.