Telefon Tyco lego

407638

TELEFON, konstruktion i Lego, 1980-tal, tillverkare Tyco, ca 18x19 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 3

Telefon Tyco lego

Budhistorik (13 bud)
2763375
2762504
1 900
2763374
1 800
2762504
1 700
2763373
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.