Gustaviansk spegellampett

407609

SPEGELLAMPETT, två ljusarmar, gustaviansk, omkring 1800-tal, skuren och förgylld dekor, höjd 61x37 cm

Slitage, originalljusarmar, senare mutter

Speglar

Kundcenter

Gustaviansk spegellampett

Budhistorik (11 bud)
2762560
9 200
2762339
9 000
2762339
8 400
2759052
8 200
2759052
8 000

Slutpris SEK:
9 200
881 EUR, 1 035 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.