Andreas Wargenbrant tärning i trä

407587

ANDREAS WARGENBRANT, "Fair games", tärning i trä, signerad, numrerad 2/99, 40x40 cm

Konst, Skulpturer

Rum 7

Budhistorik (22 bud)
2767562
2761788
2 800
2752528
2751040
2751039
1 700

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.