Vändbänk

407556

VÄNDBÄNK, 1900-tal, rödmålad, rak genombruten rygg med svarvade stolpar, längd 172 cm

Slitage

Rum 12

Vändbänk

Budhistorik (16 bud)
2763527
1 700
2756125
1 600
2762506
2756125
900
2752802
850

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.