John-E Franzén

407554

JOHN-E FRANZÉN (född 1942): Bike, monogramsignerad och daterad JEF1990, pt, litografi, 29x43 cm

Fack 7

John-E Franzén

Budhistorik (5 bud)
2753365
500
2753145
450
2752013
2748669
2747307

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.