Skänk

407553

SKÄNK, 1900-talets början, vitmålad, draghandtag i mässing, höjd ca 110, 94x50 cm

Slitage, senare bemålning, nyckel saknas

Rum 18

Skänk

Budhistorik (9 bud)
2762954
2753649
2753510
950
2753510
750
2749600
700

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.