Eva Englund glas Pukeberg

407548

EVA ENGLUND, "Malakit", skål, skålfat, Pukeberg, halvtransparent grönt opalglas, båda signerade och daterad E. Englund Pukeberg -91, höjd ca 17, diameter 23, skålfatets diameter 36 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Eva Englund glas Pukeberg

Budhistorik (11 bud)
2763886
2763712
2763712
2760366
950
2760366
850

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.