Gunnel Sahlin glas

407541

GUNNEL SAHLIN, skulptur, glas, i form av aubergine, Kosta Boda, aubergine i botten signerad och numrerad Kosta Boda Atelier Gunnel Sahlin 98914 samt gul och orange pumpa Artist coll 99023 resp 98917, höjd ca 30 cm

orange pumpa med lagat skaft

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Gunnel Sahlin glas

Budhistorik (6 bud)
2762515
550
2761562
500
2761560
450
2761159
2755401

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.