Vällingklocka

407529

VÄLLINGKLOCKA, 1900-talets början, mässing, höjd 24 cm

Slitage

Metall

Rum 7

Vällingklocka

Budhistorik (20 bud)
2763011
1 300
2763010
2763005
2763009
2763005
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.