Gryta

407520

GRYTA, brons, bär dateringen 1749, på tre ben, höjd 25 diameter 27 cm

Slitage, äldre lagningar

Diverse

Gryta

Budhistorik (10 bud)
2763082
700
2762839
650
2762488
600
2762838
600
2762488
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.