Fåtöljer Engelsk stil

407511

FÅTÖLJER, 1 par, engelsk stil, 1900-talets slut, lösa plymåer samt kuddar, grön klädsel, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Rum 19

Fåtöljer Engelsk stil

Budhistorik (9 bud)
2763629
700
2763622
650
2763607
600
2763621
550
2763607
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.