Hänge kors

407498

HÄNGE, förgyllt, i form av kors, i mitten en blomkvist med dekor av fasettslipad röd sten och 3 pärlor, omkring 1900, höjd inkl ögla ca 6 cm

Smärre bucklor

Guld/Smycken

Hänge kors

Budhistorik (2 bud)

2764232
2762125

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.