Peter Köhler akryl

407486

PETER KÖHLER (född 1971): "Tråna (Yearn)", signerad och daterad på baksidan P Köhler 2002, akryl på duk, ca 40x30 cm

Proveniens: Galleri Brändström, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 22

Peter Köhler akryl

Budhistorik (6 bud)
2761119
2758312
2757987
2757985
600
2756058

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.