Horby tågset

407463

HORNBY LOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1960-70-tal, bestående av ånglok "Bristol Castle" 7013, ånglok 69567, 2 st passagerarvagnar E45402E, 2 st passagerarvagnar E42759E samt omärkt passagerarvagn

Funktioner ej testade, smärre skador

Diverse, Leksaker

Monter 4

Horby tågset

Budhistorik (7 bud)
2778066
550
2777309
500
2776057
450
2763803
2776056

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.