Vera Nilsson akvarell

407436

VERA NILSSON (1888-1979): Flickstudie, signerad Vera Nilsson, akvarell, ca 26x22 cm

Vera Nilsson akvarell

Budhistorik (2 bud)

2744587
7 000
2743393
5 200

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.