Bilder ur Nordens flora Lindman

407434

BILDER UR NORDENS FLORA efter C A M Lindman, ca 200 lösa blad, 1900-talets början, färglitografier, ca 23x15 cm

Bruksslitage

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk, Konst, Grafik

Budhistorik (15 bud)
2760210
950
2760204
900
2760209
850
2760204
2760208
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.