Taklampa 1900-talets mitt

407407

TAKLAMPA, omkring 1900-talets mitt, rödmålad plåt, diameter 35 cm, höj och sänbar

Slitage och bucklor

Belysning, Taklampor

Rum 7

Taklampa 1900-talets mitt

Budhistorik (12 bud)
2761122
2761100
2760881
2760881
950
2761099
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.